Poznaj zespół OSK FSLka

Nasza szkoła powstała w 2008 roku. Zespół FSLki składa się z doświadczonych instruktorów, którzy są z nami od wielu lat. Od początku zajmujemy czołowe miejsca w rankingu zdawalności WORD dla powiatu słubickiego.

POSTAW NA NASZE DOŚWIADCZENIE

JESTEŚMY Z WAMI JUŻ OD 2008 ROKU!

OSK FSLka jest przedłużeniem historii szkoły nauki jazdy AGENT. Ośrodek szybko wyrósł na lidera nie tylko w Słubicach, ale i całym powiecie słubickim.

Czerwiec 2008
Narodziny FSLki
Powstaje szkoła nauki jazdy AGENT

Przy ulicy Sienkiewicza w Słubicach powstaje nowy ośrodek szkolenia kierowców – AGENT. Pierwsze zajęcia praktyczne odbywają się na Fiacie Grande Punto. Szkoła nauki przyszłych kierowców założona przez Rafała, szybko zaczyna się rozwijać. AGENT trafia do czołówki na rynku szkół nauki jazdy pod względem ilości kursantów, instruktorów, indywidualnego podejścia do szkolenia oraz bogatej ofercie skierowanej dla kursantów.

Lipiec 2018
Więcej wygody dla kursantów
Nowa siedziba szkoły

Po 10 latach istnienia przyszedł czas na duże zmiany. W lipcu 2018 roku siedziba szkoły zostaje przeniesiona na Plac Wolności 9b i dostosowana do wszelkich potrzeb kursantów. Kierownikiem biura zostaje Izabela. Kursanci do dziś mogą liczyć na jej pomoc i wsparcie podczas szkolenia. Kadra składa się już z czterech szkolących i jednego nadzorującego instruktora (najwięcej w całym powiecie słubickim).

Lipiec 2019
Rozwój szkoły
Nowi instruktorzy i większa flota pojazdów

Do zespołu dołącza Iwona, która swoje umiejętności jako kierowca zdobywała właśnie w AGENCIE (jedyna kobieta - instruktor - w całym powiecie słubickim). W maju do zespołu dołącza Wojtek, który wnosi wieloletnie doświadczenie i pogodne usposobienie. Infrastruktura również się cały czas powiększa i liczy już 2 motocykle oraz 4 auta. Ekipa nie zwalnia tempa i i opracowuje nowe rozwiązania dla kursantów.

Lipiec 2021
Nowe otwarcie
Nowe otwarcie

Rafał i Dominika - dotychczasowi właściciele - przekazują szkołę nauki jazdy AGENT w dobre ręce. Kogoś, kto będzie nadal stawiał na wysoką jakość szkolenia i zadowolenie kursantów. Nie mógł być to nikt inny jak Iwona i Wojtek (instruktorzy AGENTA). Nowi właściciele szybko pokazali, że to, co zostało wypracowane przez 13 lat nie zostanie zaprzepaszczone, a szkoła wejdzie na kolejny poziom nauczania przyszłych kierowców. Od momentu przejęcia szkoła jest non stop na podium zdawalności w powiecie słubickim. 

NAUKA JAZDY TO NASZA PASJA

NASZA MISJA

Uzyskanie uprawnień do prowadzenia pojazdu to marzenie wielu osób. My dokładamy wszelkich starań, aby te marzenia – w sposób wygodny i w pełni bezpieczny – mógł spełnić każdy. Wspieramy naszych kurantów w przyswajaniu wiedzy teoretycznej na temat poruszania się pojazdem po drogach i zapewniamy dostosowane do potrzeb szkolenia praktyczne. Dołącz z nami do najlepszych kierowców!

Dla nas to Ty jesteś najważniejszy!

Zmieniliśmy nazwę, ale nasi kursanci wciąż mogą liczyć na tych samych doświadczonych instruktorów, wygodne biuro kursanta oraz nieograniczony dostęp do placu manewrowego znajdującego się w Słubicach. Jesteśmy tu dla Was nieprzerwanie od 2008 roku!

Zespół Ośrodka Szkolenia Kierowców FSLka
iwona_dunajewska_instruktor_nauki_jazdy_fslka

Iwona Dunajewska

Współwłaścicielka OSK FSLka. Jedyna kobieta instruktor w Słubicach i powiecie słubickim. Uprawnienia instruktora ma od 2019 roku i od tego czasu związana z AGENTEM. Posiada uprawnienia na kat. B. Poza szkoleniami praktycznymi prowadzi wykłady.
Uwielbia pracę z ludźmi i czerpie wielką satysfakcję z możliwości kształcenia kursantów na świadomych i bezpiecznych kierowców. Oprócz motoryzacji pasjonuje się sportem oraz e-sportem.

wojtek_rozowski_fslka

Wojtek Rożnowski

Współwłaściciel naszej szkoły z bogatym doświadczeniem. Z OSK FSLka (ówczesną szkoła nauki jazdy AGENT) związany od 2020 roku.Uprawnienia na instruktora kat. B posiada od 2012 roku. Z wielką pasją i zaangażowaniem, a przede wszystkim z ogromnym humorem szkoli przyszłych kierowców. Prywatnie Wojtek jest osobą, która lubi aktywnie spędza czas – jest kapitanem w lokalnej drużynie piłki nożnej, sędziuje rozgrywki piłki ręcznej, a także gra w siatkówkę.

Mariusz Szymczak

Uprawnienia na instruktora posiada od 2015 roku. W naszym ośrodku prowadzi szkolenie na kategorie B. Z AGENTEM (czyli naszą szkołą nauki jazdy FSLka) związany od listopada 2018 roku. Instruktorem został ponieważ lubi pracę z ludźmi. Jak twierdzą kursanci- instruktor od zadań specjalnych. Wyróżnia go anielska cierpliwość. 🙂 Jego największą pasją jest podróżowanie i motoryzacja. Lubi odpoczywać na łonie natury, najlepiej nad polskim morzem.

Izabela Ugorska

Kierownik biura OSK FSLka. Związana ze szkołą od 2018 roku. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Doradza i wspiera naszych kursantów. Prywatnie Iza jest osobą kochającą zwierzęta i podróże.

Adrian Strep

Ratownik medyczny współpracujący z naszą szkołą od 2021 roku. Jak sam twierdzi – praca w tym zawodzie pozwala mu na samorealizację i poczucie naprawdę dobrze spełnionego obowiązku. Lubi muzykę, motoryzację i fotografię.

0

Samochodów