Cennik kursów na prawo jazdy oraz jazd doszkalających

Warunki szkoły nauki jazdy FSLka są całkowicie transparentne. Każdy z naszych kursantów otrzymuje materiały dydaktyczne (książka, dostęp do testów), nieograniczony dostęp do placu manewrowego oraz opiekę biura przez cały okres trwania kursu. Na egzamin praktyczny na automatycznej skrzyni biegów podstawiamy auto do WORDU w cenie kursu.

Kategoria B (samochody)

3500 zł/3800zł automat

/ Kurs przyspieszony 4000 zł/4300zł automat

Szkolenie teoretyczne odbywa się w godzinach popołudniowych. Termin rozpoczęcia ustalamy wspólnie z grupą kursantów rozpoczynających kurs. Zajęcia praktyczne ustalamy indywidualnie w najdogodniejszych terminach dla kursanta. Jeżeli jednak zależy Ci na czasie, to zachęcay do skorzystania z kursu przyspieszonego, w którym będziesz mieć pierwszeństwo do planowanych jazd.

Kategoria A / A2 (motocykle)

2800 zł

/ Kurs łączony B+A/A2 6300 zł

Kursy na motocykle odbywają się wyłącznie w sezonie letnim. Wszystko zależy od pogody i indywidualnych ustaleń z kursantem. Twoje bezpieczeństwo podczas nauki jazdy na motorze jest tak samo ważne jak wysoki poziom szkolenia, dlatego dbamy o doskonały stan techniczny naszych motocykli. 

Terminy szkoleń na kat. B

Poniżej znajdą Państwo najbliższe terminy szkoleń teoretycznych. Istnieje możliwość niewielkich korekt, jeżeli grupa rozpoczynających kurs wyrazi chęć zmiany daty. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

22 luty 2024

6 marca 2024

20 marca 2024

Z NAMI POCZUJESZ SIĘ PEWNIE ZA KIEROWNICĄ

JAZDY DOSZKALAJĄCE

Zapraszamy na jazdy doszkalające kat. B, A oraz A2 w ramach przygotowania do egzaminu lub przypomnienia / udoskonalenia swoich umiejętności. Elastyczne pakiety godzin można wykorzystać na placu manewrowym, zajęcia praktyczne w Słubicach lub trasy do Gorzowa Wielkopolskiego.
Cennik dla kursantów naszej szkoły

Pewność za kierownicą przed egzaminem jest bezcenna. Jeżeli po dłuższym czasie od kursu chcesz przystąpić do egzaminu praktycznego, warto odświeżyć sobie najważniejsze manewry. Nasi uczniowie jak zawsze mogą liczyć na elastyczną ofertę i indywidualne podejście.

Kategoria B (manualna skrzynia biegów )
Kategoria B (AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW)
Kategoria A/A2 (motocykle)
Cennik dla osób spoza naszej szkoły

Przez dłuższy czas nie prowadziłeś/aś pojazdu i nie czujesz się pewnie? Chcesz zwiększyć swoje umiejętności jazdy samochodem lub motocyklem? Oferta jazd doszkalających jest dla wszystkich kierowców – tych dopiero ubiegających się o uprawnienia, jak i tych którzy prawo jazdy mają od lat.

Kategoria B (manualna skrzynia biegów)
Kategoria A/A2 (motocykle)

Jaki zrobić prawo jazdy?

Jak zapisać się na kurs?

Jakie warunki należy spełnić, aby zapisać się na kurs prawa jazdy?

Co oznaczają kategorie prawa jazdy?

Do jakiego lekarza się udać? Jak wyrobić PKK?

Najważniejsze informacje o PKK

Niezależnie od kategorii, zanim przystąpisz do wyrabiania Profilu Kandydata na Kierowcę musisz wykonać badania lekarskie w celu stwierdzenia, że nie istnieją żadne przeciwskazania zdrowotne do prowadzenia pojazdów. Jeżeli nie wiesz jakiego lekarza medycyny pracy wybrać, skontaktuj się z nami. Wskażemy Ci listę specjalistów.

Następnie osoba ubiegająca się o prawo jazdy musi udać się do wydziału komunikacji z kompletem dokumentów, aby wyrobić Profil Kandydata na Kierowcę (PKK). Jest to elektroniczny dokument zawierający dane i informacje identyfikujące i opisujące osobę ubiegającą się o wydanie dokumentu stwierdzającego uprawnienia do kierowania pojazdami.

Wymagane dokumenty do wyrobienia PKK:

Masz pytania?

Z wszystkim Ci pomożemy!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy z wypełnieniem dokumentów – skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci z wszystkimi formalnościami!

0 +
Zadowolonych kursantów
0 LAT
OBECNOŚCI NA RYNKU
0
INSTRUKTORÓW
0
POZYTYWNYCH OPINIi